HAKKIMIZDA

    2013 yılından beri lojistik alanında faaliyet gösteren Enexpress Dağıtım Şirketi sektörde edindiği tecrübe ve birikimlerinden güç alarak kargo taşımacılığında da müşterilerine hizmet verme kararı almıştır.


    Enexpress, müşteri odaklı çözümler üretmektedir. Kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetini önceleyen ve sektördeki yenilikleri takip eden bir anlayışla faaliyetlerini sürekli olarak büyütmüştür. Şu anda Türkiye genelinde onlarca şubeye ulaşmış ve hızla büyümeye devam etmektedir. Ülkemizde gittikçe artan bir pazar olan lojistik ve kargo hizmetlerinde gelecek idealleri olan Enexpresskargo, kendisi gibi gelecek vizyonu olan girişimcilerle beraber yol alabilmek için yeni acente başvuruları almaktadır. Firmamız, kendisiyle beraber yol almak için acente başvurusunda bulunan girişimciler ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kaliteli hizmet almak isteyen müşteriler için çalışmaya devam ediyor. 

Misyonumuz

  Tüm yurtta lojistik ve kargo hizmeti sunmak ve Türkiye’nin en güvenilir kargo firması olarak tanınmak

 Vizyonumuz

    İçinde bulunduğumuz süreci iyi analiz ederek kargo ve lojistik sektörüyle ilgili gereksinimleri değerlerimizden ödün vermeden karşılamak.